Modernizujeme bytové domy

Připravujete modernizaci vašeho bytového domu a rádi byste se vyvarovali chyb, které udělali jiní před vámi?

Chtěli byste pro modernizaci využít dotaci a snížit tak investici z vlastních zdrojů?
Potřebujete získat dostatek informací pro odsouhlasení modernizace na shromáždění vlastníků?

Pomůžeme vám. Modernizace bytového domu je náročný proces, skládá se z více než dvaceti klíčových kroků a vyžaduje znalosti z mnoha oborů. My v DPU Revit připravujeme a pomáháme realizovat zateplení a modernizace budov již od roku 2009 a využíváme přitom zkušenosti z více než 400 úspěšně realizovaných projektů. Všechny klíčové kroky modernizace jsme zpracovali do unikátního know-how, které neustále zlepšujeme a díky tomu našim klientům šetříme čas i peníze.

Modernizace s námi je snadnější

Na začátku pro vás připravíme studii modernizace s kvalifikovaným odhadem investičních nákladů a různými modely financování.

Přijdeme na shromáždění vlastníků, srozumitelně vysvětlíme, jak modernizace probíhá, jak ovlivní obyvatele domu a jaké jsou výhody i rizika.

Naše řešení zahrnuje i technologie vytápění a ohřevu teplé vody. Opatření v oblasti vytápění a ohřevu teplé vody je zpravidla levnější část modernizace, ale přináší největší efekt ekonomické návratnosti.

Projektová dokumentace s precizně zpracovanými detaily. Čím lépe jsou detaily zpracovány, tím méně pravděpodobné jsou chyby při realizaci nebo záměny za méně kvalitní materiály.

Pomůžeme vám s administrací výběrového řízení. Tento proces děláme i pro veřejné budovy dle nejpřísnějších podmínek legislativy veřejných zakázek.

Prověříme pro vás aktuální možnosti získání dotace. Pokud taková možnost je, připravíme kvalitní žádost dle podmínek vyhlašovatele.

Získejte více informací. V rámci bezplatné studie připravíme odpovědi
na pět nejdůležitějších otázek před modernizací:

1. Co všechno do modernizace zahrnout?
2. Kolik to bude stát?
3. Můžeme si to ekonomicky dovolit?
4. Můžeme získat dotaci?
5. Je pro nás výhodné dům modernizovat?

Chystáte se modernizovat váš bytový dům? Pomůžeme vám s důkladnou přípravou a pohlídáme realizaci.
Ozvěte se nám pro nezávaznou konzultaci. Konzultace je zdarma a můžete díky ní získat mnoho užitečných informací. Stačí, když vyplníte formulář, viz níže, a my se vám ozveme. Nebo nám rovnou napište info@dpurevit.cz, případně zatelefonujte +420 800 821 831.

Šetříme energie a provozní náklady ve městech a obcích

Zajímalo by vás, jak efektivněji provozovat vaše budovy, sportoviště a další objekty občanské vybavenosti?

Chtěli byste investovat do nových technologií pro vytápění, přípravu teplé vody nebo spotřebu elektrické energie a nevíte, zda se vám to vyplatí?

Máte nějakou budovu nebo sportoviště, které vaši obec nebo město svými provozními náklady nadměrně vyčerpávají?

Pomůžeme vám najít řešení. Připravíme pro vás technicko-ekonomickou studii, abyste se mohli správně rozhodovat na základě konkrétních informací. Obsahem studie je popis stávajícího stavu areálu, budovy nebo zařízení, návrh technických opatření, výpočty možných úspor, výše předpokládané investice, posouzení možností získání dotace i ekonomická návratnost v čase.

Díky studii získáte nejen informace o tom, jaká opatření jsou vhodná a jestli se vyplatí, ale i srozumitelné argumenty pro prezentaci či obhajobu záměru v orgánech města/obce. Celý proces přípravy dokumentu může navíc proběhnout za účasti vašich zástupců, kteří tak získají hodnotné zkušenosti, které mohou následně využít při správě dalších objektů vašeho města či obce.

Výhoda je v komplexním řešení

Najdeme objekty s největším potenciálem úspor

V rámci úvodní bezplatné konzultace pro vás vytipujeme objekty s největším potenciálem úspor.

Vypracujeme technicko-ekonomickou studii

Zmapujeme stávající stav vytipovaných objektů a jejich technických zařízení a navrhneme opatření pro úsporu tepla, vody i elektrické energie. Pokud již máte nějaký záměr v oblasti technologií a energetických úspor, posoudíme ve studii jeho výhody, nedostatky a ekonomickou návratnost.

Pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího řešení

Závěry a doporučení ze studie s vámi detailně probereme, abyste měli dostatek srozumitelných informací pro výběr nejvhodnějších opatření.

Prověříme možnosti získání dotace

Pokud aktuálně běží dotační program, který by mohl pomoct s financováním vybraných opatření, upozorníme vás na něj a pomůžeme vám připravit kvalitní žádost o dotaci.

Zorganizujeme veřejnou soutěž

Zorganizujeme pro vás veřejnou soutěž na realizaci projektu přesně dle aktuálně platného zákona o veřejných zakázkách.

Zajistíme pro vás dotační management

Postaráme se o všechny dokumenty, hlášení a kontroly související s dotačním managementem po celou dobu udržitelnosti projektu.

Chtěli byste vidět, jak naše technicko-ekonomická studie vypadá a jaké informace byste díky ní mohli získat? Není nic jednoduššího. Pozvěte nás a my vám ji přivezeme ukázat. Nic vás to nestojí a navíc získáte řadu užitečných informací. Stačí, když vyplníte formulář, viz níže, a my se vám ozveme. Nebo se ozvěte vy nám na info@dpurevit.cz nebo na číslo +420 800 821 831.

Spolupracujeme s Výzkumným Energetickým Centrem při Vysoké škole báňské – Technické univerzitě v Ostravě

Realizujeme vaše skvělé projekty.
Šetříme vám čas, peníze a mnoho zbytečných starostí.